Amerikan Hisselerine Nasil Yatirim Yapilir?


Ekonomi Turk sitesinin sahibi ve Ekonomi Turk kitabinin yazari (sagdaki kitap resmine basarak ucretsiz indirebilirsiniz) Dr. Dogan ayni zamanda Insider Monkey sitesinin de sahibi ve Amerikan hisselerine yonelik goruslerini okuyuculari ile paylasiyor. Agustos 2012'den bu yana da her ceyrek 15 hisse secerek borsa endeksinin uzerinde getiri elde etmeye calisiyor. Ilk dokuz ayda sectigi hisseler S&P 500 endeksinin 30 puan uzerinde getiri sagladi mesela. Asagidaki grafik secilen hisselerin performansini gosteriyor. Amerikan hisselerine yatirim yapmak istiyorsaniz uzerinde biraz dusundukten sonra uye olun (hemen uye olmayin, dusunerek hareket edin). Ekonomi Turk sitesindeki bu ilani gorup uye olan Turklere uyelik ucretinin $50'ini iade ediyoruz. Uye olduktan sonra turkekonomi@gmail.com adresine mesaj atarak $50'lik indiriminizi talep edebilirsiniz.

Nesrin Baytok ve Deniz Baykal Video Seks Skandalı Görüntüsünü Hemen Izle

Nesrin Baytok ve Deniz Baykal arasında geçtiği iddia edilen video seks skandalı görüntülerini hemen izleyip kendiniz karar verin. Aşağıya resmini koyduğumuz kişi gerçekten Deniz Baykal mı yoksa başka birisi mi siz söyleyin. Videoyu izlemek için önce bu linke tıklamanız gerekiyor. Çıkan sayfayı okuduktan sonra ise bu sayfadaki resmin altındaki linke tıklayacaksınız. Ingilizce olan websitesinde 18 yaşından büyük olduğunuzu belirtmek için açık mavi kutu içerisinde yer alan “Continue I’m over 18” yazılı bağlantıya tıklayarak videoyu seyredebilirsiniz.

Eğer Türkiye’den bağlanıyorsanız veya 18 yaşından küçükseniz bu videoyu izlemeyiniz. Bu verdiğim link Türk vatandaşlarına kapalıdır zaten ve sadece yurtdışından bizi izleyen okuyucularımız için verilmiştir.


Videoyu yukarıdaki ilk linki tıkladıktan sonra burayı tıklayarak izleyebilirsiniz

Bu konuyla ilgili yazdığımız diğer yazılar ise şunlardır:
Deniz Baykal Nesrin Baytok Seks Görüntüleri
Deniz Baykal’ın Seks Videosu Görüntüsünü Kim Toronto’dan Yükledi?
Deniz Baykal ile Seks Skandalına Adı Karışan Nesrin Baytok Kimdir?

0 Yorum Var.: